آمازون برای 450 مگاوات دیگر باتری های خورشیدی و غول پیکر ثبت نام می کند | دانش مرکز داده

آمازون در مجموع دو قرارداد خرید برق (PPA) منعقد کرده است 450 مگاوات انرژی خورشیدی در کالیفرنیا، توسط عرضه می شود خدمات انرژی کاربردی (AES).

به عنوان بخشی از قرارداد، AES نیز انجام خواهد داد فراهم کند کافی ذخیره انرژی به خروجی 225 مگاوات به مدت چهار ساعت؛ سیستم برای یکی از پروژه ها خواهد بود توسعه یافته توسط متخصص باتری غول پیکر فلوئنس.

معامله عمده متناسب با آمازون است برنامه ها به قدرت همه از عملیات آن با انرژی های تجدیدپذیر تا سال 2025، پنج سال قبل از آن را هدف اصلی

آندرس گلوسکی گفت: “AES مفتخر است که از اقدامات جسورانه آمازون برای تقویت عملیات تجاری خود، از جمله مراکز داده AWS خود، با 100٪ انرژی تجدید پذیر حمایت می کند.” پمقیم و مدیر عامل در AES.

ما همراه با آمازون نشان می‌دهیم که چگونه راه‌حل‌های انرژی سفارشی و تفکر نوآورانه می‌تواند به سازمان‌ها از همه نوع کمک کند تا عملیات و شبکه خود را کربن‌زدایی کنند.

همه چیز با باتری کار می کند

آمازون است را جهان بزرگترین غیر کاربردی خریدار انرژی های تجدیدپذیر – مطابق با تحقیق توسط بلومبرگNEFاین شرکت 20 درصد از رکورد 31.1 گیگاوات انرژی تجدیدپذیر را به خود اختصاص داده است. خریداری شده است توسط شرکت ها در سال 2021

در همین حال، AES توسط رتبه بندی شد همان سازمان به عنوان بالا فروشنده از انرژی پاک به شرکت ها از طریق PPA ها، با نزدیک به 5 گیگاوات ارزش تماس هایی که تنها در سال گذشته امضا شد.

همانطور که در بالا ذکر شد، قرارداد جدید آمازون با AES شامل یک سیستم ذخیره انرژی باتری (BESS) که فراهم خواهد کرد نیروی پشتیبان. حداقل مقداری از این ظرفیت باتری خواهد بود ساخته شده توسط فلوئنس، یک شرکت نسبتا جوان که در سال 2018 راه اندازی شد به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین AES و زیمنس.

فلوئنس در حال حاضر چهار محصول را ارائه می دهد که سه مورد از آنها انواع BESS هستند – از جمله آنهایی که به طور خاص برای پروژه های انرژی خورشیدی طراحی شده اند.

thumbnail_Full-Width-Image-1232-w_Sunstack.jpg

رندر سه بعدی از سیستم Fluence Sunstack

در اوایل آوریل، فلوئنس اعلام کرد آ همکاری با سودمندی راه حل های تجاری Centrica در یکدیگری تجدید پذیر پروژه، با گوگل را شرکا هستند کار بر روی بهینه سازی یک سیستم پشتیبان انرژی با انتشار صفر برای مراکز داده غول ابری در سن گیسلن، بلژیک. این به طور کامل مجموعه ژنراتورهای سنتی را حذف می کند و باتری های 2.7 مگاواتی را جایگزین آنها می کند.

در می 2021، گوگل اعلام کرد که 500 مگاوات برق از AES برای مراکز داده خود در ویرجینیا خریداری می کند که از طریق پروژه های انرژی خورشیدی، بادی، برق آبی در مقیاس کوچک و ذخیره سازی باتری تحویل داده می شود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  خلاصه اخبار مرکز داده: ChatGPT بعدی و Google Shake-Up | دانش مرکز داده