آشنایی با Minecraft Metaverse | هکر ظهر

Minecraft مانند لگو دیجیتالی با امکانات نامحدود در یک فضای دیجیتالی نامحدود است. این بازی دارای دامنه ای است که به هر کسی اجازه می دهد تا metaverse خود را ایجاد کند. این به این دلیل است که بازی بسیار باز و قابل تنظیم است. هر سروری به شما این آزادی را می دهد که دنیایی از دیدگاه خود ایجاد کنید ، شهرک سازی کنید ، سلسله مراتبی ایجاد کنید ، نقش ها را به بازیکنان اختصاص دهید ، با دیگران ارتباط برقرار کنید و معاشرت کنید. این به شما این امکان را می دهد که واقعاً با دنیایی که در آن زندگی می کنند احساس یکی کنید و به لطف این Minecraft یک تجربه واقعا همهجانبه است.

تصویر
عکس پروفایل Limarc Ambalina Hacker Noon

لیمارک آمبالینا

نایب رئیس رشد روز توسط هکر نون ، در شب VR Gamer و Anime Binger

گیمینگ این روزها چنین رسانه ای چند وجهی است. آنچه قبلاً فقط پیکسل روی صفحه بود ، اکنون می تواند دستکاری شده و طوری طراحی شود که تجربیات جامعی را ارائه دهد که چیزی شبیه به زندگی دوم را ارائه می دهد. وسیله ای برای وجود در فضای دیجیتال. این حالت وجودی یک اصطلاح دارد و اغلب از آن به عنوان متاورس یاد می شود. بسیاری از بازی ها این را به نوعی ارائه می دهند.

با این حال ، برخی از بازی های سندباکس تجربه ای واقع گرایانه تر و جامع تر ارائه می دهند. Minecraft یکی از این بازی ها است و در این مقاله ، ما قصد داریم دلیل این امر را توضیح دهیم و چگونه می توانید درگیر شوید.

Minecraft چیست؟

اولا ، شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که Minecraft در واقع چیست. خوب ، این بازی ، در …

ایندکسر