آرمانشهرهای ملموس: سفری هیجان انگیز به دنیای VR

عکس پروفایل نویسنده

@مناظر داستانیمناظر داستانی

Storyscapes امتیازات معنادار ترانس مدیا را طراحی می کند.

“آرمانشهرهای ملموس” یک تجربه VR اکتشافی است که غرق شدن بیننده به عنوان اولین شخص در ادیسه سناریوهای بالقوه آینده شهر است که توسط کودکان در سراسر جهان تصور می شود ، با هدف الهام بخشیدن به آینده جامعه. ”(Ioana Mischie ، هنرمند / آینده نگر ترانس مدیا)

شما شروع به تماشای تریلر می کنید و احساس می کنید که در یک نگاه اجمالی به آینده های شهری طولانی مدت شرکت می کنید. از اولین سکانس شما به یک سراب شهری منتقل می شوید که در دنیایی که می خواهید بخشی از آن باشید ، با تخیل فراوان شما را با دقت راهنمایی می کند. در انتهای پیش پرده ، می بینید که می خواهید برای اطلاعات بیشتر جست و جو کنید. خوب ، این فقط آغاز است.

آرمانشهرهای ملموس: آینده نگری شهری اولین تجربه ابتکاری VR است که نه تنها سعی در پیش بینی آن دارد ، بلکه همچنین می تواند ما را در آنچه زندگی در جهانی زندگی می کند طراحی شده براساس اصول اجتماعی بازیگوش تر و خارج از چارچوب است غوطه ور کند. اگر طبیعت به صورت کاملاً ارگانیک در زیستگاه های انسانی ما ادغام شود ، چه می شود؟ چه می شود اگر شهرهای ما بسیار سازگار شوند و بتوانند به احساسات ما پاسخ دهند؟ اگر بتوانیم رنگ و بافت ساختمان ها را سفارشی کنیم ، چه می شود؟ چه می شود اگر شهرهای بلند مدت نه تنها عملکردی بلکه بازیگوش نیز شوند …